Menu główne

Ankieta dotycząca osób z niepełnosprawnością

07.12.2022
<a href="https://pl.freepik.com/darmowe-wektory/niepelnosprawny-mezczyzna-na-wozku-inwalidzkim-rehabilitacja-postaci-kontuzjowanej-technologie-wspomagajace-urzadzenia-dla-osob-niepelnosprawnych-koncepcja-przyjetych-technologii-rozowawy-koralowy-bluevector-ilustracja-na-bialym-tle_11664265.htm#query=niepelnosprawny&position=24&from_view=keyword">Obraz autorstwa vectorjuice</a> na Freepik

Szanowni Państwo,

zwracam się z prośbą o wypełnienie Ankiety, która posłuży do zidentyfikowania potrzeb osób z niepełnosprawnością w Koszalinie i będzie wykorzystana do powstającego kolejnego programu działań koszalińskiego samorządu na rzecz osób z niepełnosprawnością. Ankiety są skierowane zarówno do osób z niepełnosprawnością, jak i do pracodawców.

Udzielone przez Państwa odpowiedzi zostaną dokładnie przeanalizowane, pozwalając na pełniejszą identyfikację Państwa potrzeb i przyczynią się do poprawy jakości naszego wspólnego życia w społeczności lokalnej. Ankieta została przygotowana przez osoby powołane Zarządzeniem nr 650/2186/22 Prezydenta Miasta Koszalina z dnia 20 lipca 2022 roku w sprawie powołania Zespołu do opracowania „Miejskiego programu wyrównywania szans osób niepełnosprawnych”.

Ankieta jest anonimowa i można ją wysłać tylko raz.

Jeśli chcecie Państwo wypełnić Ankietę w sposób tradycyjny, jej papierowe wersje są dostępne w Urzędzie Miejskim w Koszalinie, w pokoju nr 23, 16 i przy wejściu głównym do Ratusza (pracodawcy i osoby z niepełnosprawnością).

Ankiety są przyjmowane od 30 września do 31 grudnia 2022 roku.

Piotr Jedliński

Prezydent Koszalina

Po kliknięciu w poniższe linki otworzą się ankiety do uzupełnienia:

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku