Menu główne

3 grudnia – Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

03.12.2021
<a href='https://pl.freepik.com/wektory/ludzie'>Ludzie plik wektorowy utworzone przez pikisuperstar - pl.freepik.com</a>

Szanowni Państwo,


niepełnosprawność jest wyzwaniem nie tylko dla tych, których dotyka bezpośrednio, ale i całego społeczeństwa. Wspólnie musimy i zmieniamy nasze otoczenie na dostępne i przyjazne dla wszystkich. Z okazji, obchodzonego 3 grudnia, Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych - życzę osobom z niepełnosprawnościami, ich rodzinom i opiekunom zdrowia, realizacji marzeń i osiągania zamierzonych celów.

Dziękuję osobom zaangażowanym w działania na rzecz osób niepełnosprawnych w Koszalinie za oddanie i profesjonalizm, zwłaszcza w tak trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii. Życzę sukcesów i wiele, tak potrzebnej na co dzień, ludzkiej życzliwości.

Piotr Jedliński

Prezydent Miasta Koszalina

Światowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością obchodzony jest z inicjatywy ONZ od 1992 roku.


Fot. <a href='https://pl.freepik.com/wektory/ludzie'>Ludzie plik wektorowy utworzone przez pikisuperstar - pl.freepik.com</a>

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku