Menu główne

21 marca 2016 r. - czyli pierwszego dnia wiosny - rozpoczął sie w Koszalinie I Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej

21.03.2016

21 marca 2016 r.  - czyli pierwszego dnia wiosny  - rozpoczął sie w Koszalinie I Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej, będący rozszerzeniem idei jednego z ważniejszych wydarzeń filmowych w naszym kraju, jakim jest Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Festiwal Dziecięcy skierowany jest do   widowni w wieku 4-7 lat.

Otwarcie festiwalu miało miejsce  na Rynku Staromiejskim. Dzieci, przebrane za bajkowe postaci, przeszły ulicą Zwycięstwa z placu przy ratuszu do kina Kryterium. Na Festiwalu prezentowane były  projekcje  bajek z nurtu kina niekomercyjnego, które nie pojawiły się w dystrybucji. Filmy pochodziły z różnych lat.

W ramach festiwalu zaplanowano mnóstwo dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Można było  m.in. zobaczyć wystawę interaktywną z Centrum Nauki Kopernika, dzieci spotkały się z aktorka Katarzyną Figurą , która przybliżyła im filmowy świat. Miało równiez miejsce  wspólne czytanie, wystąpił też zespół muzyczny dla dzieci.

Wstęp na wszystkie seanse w ramach Festiwalu iest darmowy.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku