Menu główne

Wystawa fotografii Małgorzaty Krupińskiej

16
12/2022
17:00
- 31
03/2023
15:00
Adres wydarzenia: 
plac Polonii 1
Organizator: 

Koszalińska Biblioteka Publiczna

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę koszalińskiej fotografki Małgorzaty Krupińskiej. Wernisaż odbędzie sie 16 grudnia 2022 r. o godz. 17.00 w Mediatece przy placu Polonii 1.

Małgorzata Krupińska | WYMIERNA – koszalinianka, rocznik ’94. „Po godzinach” miłośniczka nieoczywistej fotografii. W swoich pracach buduje melancholijny nastrój, skupiając się na trzech elementach: światle zastanym, kompozycji i emocji. Fotografia to dla niej forma wyrazu artystycznego, gdzie często przypadek jest źródłem dalszych poszukiwań. Nie skupia się na konkretnym stylu, próbuje różnych post-procesów. Współpracuje z lokalnymi twórcami i przedsiębiorcami, fotografując ich procesy twórcze. W ostatnich latach rozwinęła się w zakresie fotografii wnętrz.

Fotografią koncertową zajmuje się w ramach wsparcia projektu muzycznego - Good Vibe Festival. Od 2017 roku dokumentuje nie tylko to, co dzieje się na scenie ale i poza nią. Każde fotografowane wydarzenie to dla niej okazja do łapania „momentów” czyli magicznych chwil, które zachwycają, ale już nie wrócą. Na wystawie prezentowane będą wyselekcjonowane kadry koncertowe, które skupiają się na różnych aspektach wydarzenia muzycznego: nastroju, świetle estradowym, emocjach muzyków czy reakcji publiczności.

Swoje prace publikuje na Instagramie jako @wymierna

Prace można oglądać do 31 marca 2023 r.

Zapraszamy!

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku