Menu główne

Wernisaż prac XXVI Międzynarodowego Pleneru Malarskiego Osieki 2023 „ Czas i miejsce dla Sztuki”.

06
09/2023
18:00
Adres wydarzenia: 
Dworek Osiecki w Osiekach
Organizator: 

Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Koszalin-Słupsk

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński oraz Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Koszalin-Słupsk zapraszają 6 września 2023 r. na godz. 18.00 do Dworku Osieckiego w Osiekach na uroczysty wernisaż, podczas którego zaprezentowany zostanie dorobek dzieł malarskich XXVI Międzynarodowego Pleneru Malarskiego Osieki 2023 „Czas i miejsce dla Sztuki”.

Organizowany przez Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Koszalin - Słupsk XXVI Międzynarodowy Plener Malarski – Osieki 2023 „ Czas i miejsce dla sztuki ”, pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalina, ma na celu realizację spotkań środowisk twórczych z Polski i zagranicy, konfrontację postaw artystów plastyków, organizację spotkań autorskich, seminariów, wykładów twórców, historyków i krytyków sztuki. Biorą w nim udział zapraszani każdego roku profesjonalni artyści malarze, absolwenci akademii sztuk pięknych z całej Polski i zagranicy.

Spotkania plenerowe w Osiekach są od 1998 r. corocznym wydarzeniem kulturalnym, które utrwala i umacnia pozycję naszego środowiska twórczego w Polsce i zagranicą. Wernisaże poplenerowe są okazją do zaprezentowania sylwetek artystów znanych i cenionych, wśród nich wielu profesorów i wykładowców prestiżowych artystycznych uczelni w całej Polsce i Europie.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku