Menu główne

Spotkanie z ks. dr. Remigiuszem Szauerem

25
01/2023
17:00
Adres wydarzenia: 
Koszalińska Biblioteka Publiczna, plac Polonii 1
Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z ks. dr. Remigiuszem Szauerem - socjologiem, teologiem i politologiem, autorem publikacji „Z dystansem i w potrzebie. Religijność i moralność mieszkańców diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej."

25 stycznia 2023 r. o godz. 17.00 w sali kinowej KBP przy placu Polonii 1.

ks. Remigiusz Szauer - absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doktor nauk społecznych w zakresie socjologii. Nauczyciel akademicki, pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego. Autor artykułów naukowych, raportów badawczych i książek socjologicznych. Publikował w „Więzi”i „Przewodniku Katolickim”. Współpracuje z Instytutem Statystyki Kościoła Katolickiego w Warszawie. Wieloletni duszpasterz akademicki oraz duszpasterz nauczycieli. Obecnie pracuje w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie.

Spotkanie poprowadzi Arkadiusz Wilman.

Zapraszamy!

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku