Menu główne

Spotkanie promujące najnowszą książkę Marty Matulewicz pt. "Gra"

06
02/2020
16:00
- 06
02/2020
18:00
Adres wydarzenia: 
Filia nr 4 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, ul. F. Ruszczyca 14
Organizator: 

Koszalińska Bibliotejka Publiczna, Filia nr 4

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Filia nr 4 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie z Martą Matulewicz, promujące najnowszą książkę autorki – pierwszy thriller pt. „Gra”. Spotkanie odbędzie się 6                                                          lutego 2020 r. o godz. 16.00 w budynku biblioteki przy ul. Ferdynanda Ruszczyca 14.

„Anita zdecydowanie igra z losem! Wyjazd na Wyspy ma być spełnieniem marzeń o wielkiej przygodzie. Jej nowi pracodawcy sprawiają wrażenie idealnej rodziny – bogatej, miłej i szczęśliwej. Wkrótce, okazuje się jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna, a pod płaszczykiem serdecznych uśmiechów i uroczych komplementów kryje się wiele tajemnic. W drodze do poznania prawdy przyjdzie jej zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji. Jak skończy się ta gra, w której nie wiadomo, kto tak naprawdę rozdaje karty? Przekonajcie się sami… „

Marta Matulewicz - mieszkanka Koszalina… miasta, w którym dorastała, i z którego wyjechała na dziesięć lat do Wielkiej Brytanii. Wróciła stamtąd z dwójką dzieci, mężem i z 89 kartonami rzeczy absolutnie potrzebnych.

Zapraszamy serdecznie!

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku