Menu główne

Puchar Polski Strongman – Koszalin 2024

26
05/2024
14:00
- 26
05/2024
18:00
Adres wydarzenia: 
Amfiteatr i okolice, ul. Piastowska 7
Organizator: 

Centrum Kultury 105 i Kołasz Team

Kategoria: 
Imprezy sportowe

Już po raz trzeci, właśnie z okazji urodzin Koszalina mieszkańcy będą mogli podziwiać zmagania najsilniejszych osób w Polsce.

Tym razem areną zmagań będzie Amfiteatr. Dzięki temu publiczność będzie mogła zająć wygodne siedzenia, a zadaszenie sprawi, że w przypadku załamania pogody zawody będą mogły odbywać się w sposób bezpieczny.
 

W tym roku podczas Dni Koszalina i Pucharu Polski Strongman KOSZALIN 2024 w parach udział wezmą zawodnicy najsilniejsi w Polsce i na świecie. Gratką dla kibiców będzie przyjazd dwóch legend Strongman Sławomira Toczka, który będzie jednym z zawodników i Jarosława Dymka, który będzie sędzią głównym. Są to światowej klasy zawodnicy strongman, zdobywcy niezliczonej ilości medali i pucharów w Polsce, Europie i na świecie.

Przyjedzie też Irek Bieleninik (prowadził zawody strongman w czasach gdy pokazywane były w telewizji TVN. Aktualnie prowadzi różnego rodzaju imprezy na całym świecie), który będzie prowadzącym na naszej imprezie. Zmagania najlepszych zawodników srtongman w Polsce i na świecie, przyjazd legend strongman oraz gwiazd telewizyjnych, konkurencje dla publiczności, różnego rodzaju pokazy między konkurencjami, wszystko to dostarczy pozytywnych wrażeń, emocji oraz rozrywki dla wszystkich przybyłych.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku