Menu główne

Powiatowa konferencja pt. „Analiza wyników czytelnictwa powiatu koszalińskiego w 2019 r.”

05
02/2020
10:00
- 05
02/2020
12:00
Adres wydarzenia: 
Koszalińska Biblioteka Publiczna, pl. Polonii 1
Organizator: 

Koszalińska Biblioteka Publiczna

Kategoria: 
Imprezy kulturalne
5 lutego o godz. 10.00 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej rozpocznie się doroczna powiatowa konferencja pt. „Analiza wyników czytelnictwa powiatu koszalińskiego w 2019 r.” W programie znajdą się m. in. prezentacje nt. wyników statystycznych osiągniętych przez biblioteki powiatu koszalińskiego w 2019 roku, Biblioteki Publicznej Gminy Mielno oraz Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Ponadto przewidziano zwiedzanie dwóch filii biblioteki koszalińskiej.
Coroczna powiatowa konferencja podsumowująca wyniki osiągnięte przez biblioteki gminne powiatu koszalińskiego ma długoletnią tradycję, sięgającą czasów województwa koszalińskiego i opieki metodycznej tego obszaru. Organizacja tego spotkania jest realizacją jednego z zadań Koszalińskiej Biblioteki Publicznej jako biblioteki powiatowej, okazją do promocji osiągnięć bibliotek, książki i czytelnictwa poprzez przedstawienie wagi zagadnień bibliotecznych. Jest też okazją do wymiany doświadczeń międzybibliotecznych, dzielenia się  dobrymi praktykami stosowanymi w różnych placówkach, co sprzyja integracji środowiska bibliotekarskiego powiatu koszalińskiego i tworzeniu mocnej więzi bibliotek publicznych."

Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy do umieszczania informacji o koszalińskich wydarzeniach na ratuszowym telebimie. Kontakt: telebim@um.koszalin.pl

Zamknij pasek z informacjami Pauza przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku