Menu główne

Otwarcie zrewitalizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego ogrodu pn. „Nasz wspólny park” i spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim

07
07/2022
17:00
- 07
07/2022
19:00
Adres wydarzenia: 
ul. Struga 5, Filia nr 9 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej
Organizator: 

Koszalińska Biblioteka Publiczna

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Koszalińska Biblioteka Publiczna Filia nr 9 serdecznie zaprasza na otwarcie zrewitalizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego ogrodu pn. „Nasz wspólny park”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spotkanie autorskie z „Marcinem z Lasu” Kostrzyńskim.

Zapraszamy 7 lipca, o godz. 17:00 do ogrodu Filii nr 9, przy ul. Struga 5.

Marcin Kostrzyński - leśnik, filmowiec, obserwator dzikiego życia i obrońca praw zwierząt. Jest popularyzatorem wiedzy o przyrodzie i ochronie dzikich zwierząt. Prowadzi swój kanał na YouTube – „Marcin z Lasu", na którym publikuje unikalne nagrania z życia zwierząt. Uczestniczył w wielu programach telewizyjnych i nagraniach popularyzujących wiedzę przyrodniczą, zaczynając od „Teleranka”, w połowie lat dziewięćdziesiątych, przez teleturnieje studyjne dla dzieci ,,Król zwierząt”, „W koło natury”, po cykl „Dzika Polska”. Autor książek m.in. „Puszcza”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”.

Wydarzenie będzie okazją do rozejrzenia się po ogrodzie, który dzięki głosom koszalinianek i koszalinian przeszedł metamorfozę. Wykonane zostały nowe alejki, zadbano o zieleń, powstała również łąka kwietna, mural i mini plaża. Zapraszamy!

Alert

Bezpieczne wakacje w Koszalinie - czas na lato pełne atrakcji! Harmonogram wydarzeń dostępny jest tutaj.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku