Menu główne

"Malowanie na porcelanie" w Muzeum w Koszalinie

14
01/2023
Adres wydarzenia: 
ul. Młyńska 37-39
Organizator: 

Muzeum w Koszalinie

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Muzeum w Koszalinie zaprasza na wydarzenie podsumowujące ekspozycję "Z wody ognia i kobaltu" Beaty Marii Orlikowskiej. Będą to warsztaty z artystką.

Warsztaty "Malowanie na porcelanie" odbędą się w najbliższą sobotę, tj. 14 stycznia, o godz. 11.00. Przyjmą formę artystycznej zabawy połączonej z rozmową o sztuce. Beata Maria Orlikowska opowie o swojej twórczości - jej źródłach, inspiracjach, ideach; zdradzi niektóre tajniki porcelanowej technologii, a następnie zachęci muzealnych gości do tworzenia własnych prac. Obiekty powstałe podczas tego spotkania ułożone zostaną w specjalną kompozycję, która prezentowana będzie wraz z dziełami artystki przez ostatni tydzień trwania wystawy. Kobaltowe obrazki wrócą do swoich autorów podczas finisażu, który odbędzie się w niedzielę 22 stycznia o godz. 12.00.

Aby wziąć udział w warsztatach "Malowanie na porcelanie", należy dokonać telefonicznego zgłoszenia pod numerem 94 343 20 11 (do czwartku 12 stycznia do godz. 12.00), a w dniu spotkania zakupić w kasie muzeum bilet wstępu na wystawę czasową w cenie 5 zł.

Serdecznie zapraszamy!

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku