Menu główne

Koncert zespołu Pierwiastek z Trzech

25
05/2024
18:00
Adres wydarzenia: 
Rynek Staromiejski
Organizator: 

koszalińska Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury 105

Kategoria: 
Imprezy kulturalne
Pierwiastek Z Trzech czyli duet sióstr, songwriterek oraz wokalistek i instrumentalistek Adriany Owczarczyk i Pauliny Szymlek. Siostry wywodzą się z malowniczych Kaszub, gdzie na codzień komponują, piszą teksty i poszukują inspiracji.

W muzyce najważniejsza jest dla nich autentyczność, dlatego wybrały niezależną drogę. Owocem tej drogi są dwa albumy muzyczne: „Pomiędzy chmurami” i „Relacje”. Ten ostatni został wydany w 2023 roku i jest owocem współpracy z duetem producenckim:
Dawidem Korbaczyńskim i Piotrem Plutą, odpowiedzialnych m.in. za brzmienie zespołu Mikromusic. Album zawiera jedenaście utworów opowiadających o związkach, które łączą nas ze sobą, z naturą, ze światem, z kimś bliskim, z miejscem zamieszkania, czy z pracą. Teksty piosenek ukazują prawdziwą duszę ludzkiego doświadczenia, odzwierciedlając codzienne troski, radości i przemyślenia. Płyta łączy folkowo-elektroniczne brzmienia z harmonicznym śpiewem, zostawiając przy tym przestrzeń dla samej muzyki, w której królują gitarowe brzmienia, stanowiące dla nas punkt wyjścia do tworzonych kompozycji utrzymanych w nurcie Indie-folk, Indie-pop.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku