Menu główne

Koncert Olivii Addams

25
05/2024
19:00
Adres wydarzenia: 
Amfiteatr ul. Piastowska 7
Organizator: 

Centrum Kultury 105

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

Olivia Addams to rumuńska piosenkarka, autorka tekstów, producentka muzyczna, youtuberka, tiktokerka, członkini zespołu Jealous Friend, która urodziła się w Bukareszcie 17 września 1996 roku. Zadebiutowała w 2018 roku, występując w singlu Pete Kingsmana pod tytułem "Love Poison". Utwór został odtworzony ponad 750 tysięcy razy na Spotify.

Jako gość wystąpiła w kolejnej piosence Pete Kingsmana i Alexa Parkera pod tytułem "Not a Goodbye". Rok później Olivia Addams nagrała pierwszy swój utwór pod tytułem "Sick Lullaby". Piosenka zdobyła popularność m.in. na Ukrainie. Dołączyła do zespołu Jealous Friend, wykonując 3 piosenki. "Who's Gonna Love You", "In My Mind" oraz "Cold". Zaśpiewała w kolejnym utworze napisanym przez Alexa Parkera pod tytułem "Love Games", który odniósł sukces na Węgrzech. Natomiast w Australii popularność zyskała dzięki piosence Mandinga pod tytułem "Bandida". W roku 2020 nagrała nowy utwór - "I'm Lost", do którego powstał teledysk. Występują w nim rumuńska modelka Elena Popescu oraz aktor Matei Negrescu.

W Polsce sławę artystce przyniósł jej hit pod tytułem "Dumb"., który zajął dziewiąte miejsce na oficjalnej liście stu piosenek najczęściej granych przez polskie stacje radiowe. W związku z nagraniem tak popularnego singla powstała kampania w aplikacji TikTok, która dotarła do 120 milionów użytkowników.

W listopadzie 2020 roku nagrała piosenkę poświęconą zjawisku znęcania się. Rok później nagrała kolejny utwór pod tytułem "Stranger", wydany przez wytwórnie Global Records i Creator Records. W Polsce piosenka zajęła wysokie miejsce na liście aplikacji Shazam. W maju udzieliła wywiadu dla stacji TVN, wystąpiła w Radiu Zet oraz radiu Eska.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku