Menu główne

III Koszaliński Kongres Kultury

14
10/2022
17:30
- 15
10/2022
23:00
Adres wydarzenia: 
ul. Zwycięstwa 105
Organizator: 

Urząd Miejski w Koszalinie i Centrum Kultury 105

Kategoria: 
Imprezy kulturalne
III Koszaliński Kongres Kultury odbędzie się w dniach 14-15 października 2022 r. pod hasłem "Kultura w przestrzeni, przestrzeń dla kultury". Organizatorami są Urząd Miejski w Koszalinie i Centrum Kultury 105. Podczas kongresu skupimy się na roli przestrzeni publicznej w budowaniu uczestnictwa w kulturze. Wspólnie z mieszkańcami stworzymy mapę miejsc przyjaznych działalności kulturalnej. Zastanowimy się jaka przestrzeń w naszym mieście ma potencjał do organizacji wydarzeń. Koszaliński kongres po raz kolejny stanie się platformą dialogu dla lokalnego środowiska ludzi kultury, biznesu i nauki, a przede wszystkim dla mieszkańców, którym sprawy kultury są bliskie. W ramach kongresu odbędą się prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty, wystawy, koncerty i wiele innych atrakcji!
Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura - Interwencje. Edycja 2022
Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku