Menu główne

Dni Koszalina- Frajda na rowerze

27
05/2023
10:00
- 27
05/2023
15:00
Adres wydarzenia: 
Koszalin, ul. Lubiatowska
Organizator: 

Fundacja Herkules All Sports

Kategoria: 
Imprezy kulturalne
Imprezy sportowe

27 maja 2023 r. w Koszalinie zorganizowany zostanie rajd rowerowy FRaJDAu podnóży Góry Chełmskiej (start/meta ul. Lubiatowska). To nie tylko szansa na „rowerową życiówkę” w gronie najbliższych, ale także sposób na ściganie się wśród najlepszych amatorów kolarstwa z całej Polski. To rajd dla wszystkich lubiących las i potrafiących delektować się przyrodą. Jest to przedsięwzięcie ściśle powiązane z obchodzonymi w tym czasie Dniami Koszalina.

We współpracy z Radą Osiedla Lubiatowo, Centrum Kultury 105, Policją, Nadleśnictwem Manowo, Strażą Pożarną zamierzamy tego dnia zorganizować festyn rodzinny z dmuchańcami, pokazami artystycznymi, prezentacjami, edukacją  oraz zabawami m.in. wyścig dzieci do 6 lat na rowerkach oraz dla dzieci 7-11lat.

 

Podczas rajdu rowerowego chcemy także (wraz z przedstawicielami Policji) szerzyć  wiedzę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po ścieżkach rowerowych. Sam rajd o dystansie ok. 40 km do pokonania w 5 godzin może być również rodzinnym wypadem i wspaniałym czasem spędzonym nie tylko w gronie wielu rowerzystów, ale też czasem poświęconym dla rodziny. W rajdzie mogą uczestniczyć osoby od 12 roku życia.

 

Ponadto podczas rajdu zorganizowany zostanie piknik rodzinny z udziałem wielu regionalnych firm i instytucji w tym m.n. Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa z wystawcami Polska Smakuje, Kołami Gospodyń Wiejskich.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku