Menu główne

„Strategia Rozwoju Koszalina #Koszalin2030”

30.06.2021
Strategia Rozwoju Koszalina

logo strategii #Koszalin2030

Wspólnie tworzymy Strategię Rozwoju Koszalina #Koszalin2030

KONSULTACJE SPOŁECZNE – etap II

Rozpoczynamy konsultacje społeczne dotyczące projektu „Strategii Rozwoju Koszalina #Koszalin2030”

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Koszalina,
rozpoczynamy konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwoju Koszalina #Koszalin2030”. Zapraszam Państwa do aktywnego udziału w zaproponowanych przez nas formach konsultacji, które potrwają od 30 czerwca br. do 6 sierpnia br.

W tym czasie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 6 lipca 2021 r. Zostanie ono przeprowadzone w sposób hybrydowy, tj.:

  • w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koszalinie (sala 300) z zachowaniem reżimu sanitarnego, z uwzględnieniem zapełnienia sali w 50 % (ok. 40 osób) – godz. 17:00;
  • transmisja na żywo poprzez platformę zoom, z możliwością zadawania pytań, komentowania w czasie rzeczywistym. Link do spotkania zostanie udostępniony na stronie Urzędu Miejskiego w Koszalinie (www.koszalin.pl) oraz za pośrednictwem social mediów (Piotr Jedliński, Rzecznik Prasowy Miasta Koszalina oraz Koszalin Centrum Pomorza).

Ponadto w ramach konsultacji Strategii #Koszalin2030 przewidujemy również:
1. Dwa otwarte spotkania informacyjne w samym sercu Koszalina - na koszalińskim rynku – Pracownicy Urzędu Miejskiego opowiedzą mieszkańcom o Strategii, procesie jej tworzenia, pomogą wypełnić formularze konsultacyjne.
2. Uwagi do „Strategii #Koszalin2030” zgłoszone za pośrednictwem formularza (do pobrania na stronie www.koszalin.pl, papierowo wyłożony w budynku głównym Urzędu Miejskiego oraz w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Mickiewicza 26).
Uwagi można zgłaszać:

  • tradycyjnie, wysyłając uzupełniony i podpisany formularz na adres Urzędu (lub wrzucając do urny),
  • elektronicznie, wysyłając uzupełniony formularz na adres e-mail: strategia@um.koszalin.pl,
  • elektronicznie, uzupełniając formularz on–line - https://bit.ly/strategiakoszalina (link zostanie zamieszczony na stronie www.koszalin.pl oraz w social mediach).

W przypadku pytań, wątpliwości informacji udzielą pracownicy Wydziału Rozwoju i Współpracy Terytorialnej Urzędu Miejskiego w Koszalinie:

  • Marta Pieczątkiewicz, tel. 94 348 87 67, @:marta.pieczatkiewicz@um.koszalin.pl
  • Anna Sakała – Diakun, tel. 94 348 87 67, @:anna.diakun@um.koszalin.pl .

Informacje nt. konsultacji projektu „Strategii Rozwoju Koszalina #Koszalin2030” wraz z materiałami do pobrania są dostępne pod adresem: https://www.koszalin.pl/pl/page/strategia-rozwoju-koszalinaraport-o-stanie-miasta. Ponadto prezentację zawierającą przedmiot konsultacji (najważniejsze założenia Strategii) mogą Państwo pobrać na dole strony.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej Urzędu Miejskiego oraz profilu Koszalińskich konsultacji na portalu Facebook – tam na bieżąco będziemy publikować informacje nt. Strategii #Koszalin2030 oraz trwających konsultacji.

Spotkanie konsultacyjne!
Strategia Rozwoju Koszalina

Szanowni Państwo, 

serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 6 lipca o godzinie 17.00 w sali 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie. W spotkaniu można wziąć też udział online za pośrednictwem platformy ZOOM.

Klikając w ten link przejdziesz do spotkania: https://zoom.us/j/93514673886?pwd=d2NiZHRCVnhHVkhwbEprclYwN0hkUT09

Meeting ID: 935 1467 3886
Passcode: 353357

Spotkanie będzie również transmitowane na profilu Koszalińskie Konsultacje na portalu Facebook.

Do zobaczenia!

Porozmawiajmy o Strategii!
Strategia Rozwoju Koszalina

Szanowni Państwo,

14 lipca 2021 r. (tj. środa) serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie na Rynku Staromiejskim w godzniach 12.00 - 15.00. Pracownicy Urzędu Miejskiego opowiedzą mieszkańcom o Strategii, procesie jej tworzenia oraz poinformują jak wypełnić formularze konsultacyjne. 

Porozmawiajmy o Strategii na Rynku!
zdjęcie przedstawia punkt konsultacyjny na Rynku Staromiejskim

Szanowni Państwo,

w najbliższy poniedziałek tj. 19 lipca 2021 roku w godzinach 14:00 - 17:00 zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu na Koszalińskim Rynku, podczas którego będzie można porozmawiać z pracownikami Urzędu Miejskiego o projekcie Strategii Rozwoju Koszalina #Koszalin 2030. Urzędnicy chętnie też wyjaśnią jak wypełnić formularz konsultacyjny. Serdecznie zapraszamy!

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku