Menu główne

Konsultacje społeczne projektu "Miejskiego programu wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością na lata 2023-2027"

20.03.2023
grafika przedstawia osobę niepełnosprawną w otoczeniu innych ludzi
Szanowni Państwo, 
serdecznie zapraszamy do  udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu "Miejskiego programu wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością na lata 2023-2027". Konsultacje odbędą się w terminie od 20 marca do 2 kwietnia br.
Działając zgodnie z art.35a, ust.1 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, do podstawowych zadań powiatu należy opracowanie i realizacja, zgodnych ze strategią dotyczącą rozwiązywania problemów społecznych, powiatowych programów działań na rzecz osób niepełnosprawnych w zakresie:
  1. rehabilitacji społecznej,
  2. rehabilitacji zawodowej i zatrudniania,
  3. przestrzegania praw osób niepełnosprawnych.
Podczas konsultacji wnioski i opinie można zgłaszać poprzez:   
  1. wypełnienie formularza konsultacyjnego. Formularz znajduje się TUTAJ (klikając otworzy się okno formularza konsultacyjnego).
  2. zgłaszanie opinii w punkcie konsultacyjnym, działającym w Urzędzie Miejskim w Koszalinie przy ul. Rynek Staromiejski 6-7, pokój nr 23, Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych w godzinach przyjęć klientów w Urzędzie Miejskim. 

FORMULARZ KONSULTACYJNY (do druku)

Materiały dotyczące konsultacji znajdują się poniżej w sekcji załączników. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach.
 
Raport z konsultacji społecznych dotyczących projektu "Miejskiego programu wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością na lata 2023-2027"
Logo Konsultacje Społeczne

Szanowni Państwo,

dziękujemy za udział w konsultacjach społecznych dotyczących projektu "Miejskiego programu wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością na lata 2023-2027".

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku