Menu główne

Konsultacje społeczne dotyczące utworzenia jednostki pomocniczej - Osiedle „Kretomino" oraz zmiany granic Osiedla „Nowobramskie"

16.01.2023
widok centrum Koszalina

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących utworzenia jednostki pomocniczej - Osiedle „Kretomino" oraz zmiany granic Osiedla „Nowobramskie".

Konsultacje potrwają do 31 stycznia.

W czasie konsultacji, możecie Państwo:

  • wypełnić ankietę konsultacyjną – elektroniczną dostępną tutaj: ANKIETA KONSULTACYJNA (po kliknięciu w link otworzy się formularz ankiety konsultacyjnej)
  • wypełnić ankietę papierową w punkcie konsultacyjnym w Urzędzie Miejskim w Koszalinie oraz pobrać i samodzielnie wydrukować (ankieta znajduje się w załączniku poniżej);
  • zgłosić opinię w punkcie konsultacyjnym, działającym w Urzędzie Miejskim w Koszalinie przy ul. Rynek Staromiejski 6-7 pokój nr 211 Biuro Rady Miejskiej w godzinach przyjęć klientów.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach i wyrażenia swojej opinii.

Raport z konsultacji społecznych
panorama Koszalina

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Raportem z konsultacji społecznych dotyczących utworzenia jednostki pomocniczej - Osiedle „Kretomino” oraz zmiany granic Osiedla „Nowobramskie”. Raport podsumowuje wszystkie zgłoszone wnioski podczas konsultacji, które odbyły się w dniach 16-31 stycznia 2023 roku. Treść Raportu znajduje się poniżej w sekcji załączników.

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku