Menu główne

Koszalin BassFest 2023 Wołosi

20
10/2023
19:00
Adres wydarzenia: 
Filharmonia Koszalińska ul. Piastowska 2
Organizator: 

Fundacja BassFest

Kategoria: 
Imprezy kulturalne

"Z radością informujemy, że fenomen sceny muzycznej - polska grupa VOŁOSI - wystąpi w ramach Koszalin BassFest! Ta wyjątkowa formacja, powstała z nieoczekiwanego spotkania tradycyjnych i współczesnych artystów, łączy w swoim repertuarze elementy rocka, jazzu, muzyki filmowej, ambientu oraz world music.

Koncert VOŁOSI to szczególne wydarzenie, gdyż będzie to ich pierwszy występ w Koszalinie. To prawdziwa uczta dla miłośników różnych gatunków muzycznych, łącząca w sobie elementy tradycji i nowoczesności.

VOŁOSI mają na swoim koncie ponad 850 koncertów na całym świecie, występując na najważniejszych festiwalach i w renomowanych salach koncertowych. Ich koncerty transmitowane były przez takie stacje jak BBC, WDR3, Polskie Radio 2 i 3, O1 oraz Koreańska stację MBC.

Przyjdź i doświadcz na własne uszy tego unikalnego zespołu, który swoją twórczością zyskał uznanie na całym świecie. Nie przegap okazji do przeżycia ich wyjątkowej muzyki na żywo podczas Koszalin BassFest!"

Alert

Program Kocham Koszalin wszedł w życie! Dołącz do nas i ciesz się zniżkami oraz specjalnymi ofertami. Więcej informacji na stronie.

Zamknij pasek z informacjami Zatrzymaj przewijanie się paska informacyjnego

Miejski Rzecznik Konsumentów

MIEJSKI

RZECZNIK

KONSUMENTÓW

PRZEJDŹ

Koszalin na Facebooku