Prezydent nagrodził nauczycieli
14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej Piotr Jedliński, prezydent Koszalina wręczył nagrody nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.
Lista nagrodzonych nauczycieli:
1. Maja Czaplicka - Przedszkole nr 8
2. Aneta Grabowska- Lesisz - Przedszkole nr 9
3. Wiesława Walczak - Przedszkole nr 12
4. Agata Woźniak - Przedszkole nr 13
5. Dorota Gruchała - Przedszkole nr 14
6. Krystyna Golis - Przedszkole nr 15
7. Krystyna Ewa Madera - Przedszkole nr 16
8. Iwona Agnieszka Świrska - Przedszkole nr 16
9. Anna Katarzyna Kowalska - Przedszkole nr 16
10. Ewa Gulbińska - Przedszkole nr 19
11. Renata Kinder - Przedszkole nr 20
12. Mariola Zdanowicz - Przedszkole nr 22
13. Agnieszka Kuczyńska-Popioł - Przedszkole nr 23
14. Joanna Fedorczyk-Czarnecka - Przedszkole nr 34
15. Gabriela Wielgus - Przedszkole nr 34
16. Patrycja Szymoniak - Przedszkole nr 37
17. Dorota Perkowska - Przedszkole nr 37
18. Anita Burak - Przedszkole Integracyjne
19. Tomasz Kopacz - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1
20. Elżbieta Wiesława Macioszek - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1
21. Joanna Majewskia - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1
22. Anna Stankiewicz Bäte - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1
23. Agnieszka Hamera - Szkoła Podstawowa nr 3
24. Beata Sylwia Lentner - Szkoła Podstawowa nr 3
25. Magdalena Nejman - Majchrzak - Szkoła Podstawowa nr 4
26. Monika Jolanta Szałajko - Szkoła Podstawowa nr 5
27. Dorota Ewa Skorupska - Szkoła Podstawowa nr 5
28. Anna Regina Ptak - Szkoła Podstawowa nr 5
29. Małgorzata Grońska-Łukojko - Szkoła Podstawowa nr 6
30. Anna Grabowicz-Cuckarew - Szkoła Podstawowa nr 7
31. Bogusław Kuma - Szkoła Podstawowa nr 7
32. Beata Rudecka - Szkoła Podstawowa nr 7
33. Małgorzata Theis - Szkoła Podstawowa nr 7
34. Agnieszka Żółtowska - Szkoła Podstawowa nr 7
35. Katarzyna Jawilak - Szkoła Podstawowa nr 9
36. Ewa Krymowska - Szkoła Podstawowa nr 9
37. Marzena Rytszel - Szkoła Podstawowa nr 9
38. Dorota Agnieszka Niedbała |
Szkoła Podstawowa nr 10 |
39. Beata Anna Brzezińska |
Szkoła Podstawowa nr 10 |
40. Małgorzata Chyła |
Szkoła Podstawowa nr 13 |
41. Anna Jochym |
Szkoła Podstawowa nr 13 |
42. Urszula Popławska |
Szkoła Podstawowa nr 13 |
43. Iwona Kosińska |
Szkoła Podstawowa nr 17 |
44. Katarzyna Śliwińska-Słota |
Szkoła Podstawowa nr 17 |
45. Wiesława Małgorzata Kłósko |
Szkoła Podstawowa nr 18 |
46. Joanna Śliżewska |
Szkoła Podstawowa nr 18 |
47. Agnieszka Urszula Okupska |
Szkoła Podstawowa nr 18 |
48. Mieszko Jan Bazyliński |
Szkoła Podstawowa nr 18 |
49. Małgorzata Michalina Szlegel |
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 |
50. Agnieszka Pera |
Szkoła Podstawowa nr 23 |
51. Andrzej Wąsowicz |
Szkoła Podstawowa nr 23 |
52. Monika Gumowska |
Zespół Szkół nr 1 |
53. Agnieszka Jasińska-Janczak |
Zespół Szkół nr 1 |
54. Beata Lankut |
Zespół Szkół nr 1 |
55. Patrycja Stawicka |
Zespół Szkół nr 7 |
56. Iwona Stępniak |
Zespół Szkół nr 7 |
57. Iwona Nissel |
Zespół Szkół nr 8 |
58. Małgorzata Jakubiak |
Zespół Szkół nr 8 |
59. Waldemar Rydzewski |
Zespół Szkół nr 9 |
60. Małgorzata Anna Ostapko-Kobus |
Zespół Szkół nr 9 |
61. Krzysztof Waldemar Bielicki |
Zespół Szkół nr 10 |
62. Marek Andrzej Głuch |
Zespół Szkół nr 10 |
63. Joanna Ewa Murawska |
Zespół Szkół nr 10 |
64. Urszula Gąsiorowska |
Zespół Szkół nr 12 |
65. Ilona Cyfka-Piekarz |
Zespół Szkół nr 12 |
66. Anna Grabowska |
I Liceum Ogólnokształcące |
67. Barbara Krośko |
I Liceum Ogólnokształcące |
68. Agnieszka Naszydłowska |
I Liceum Ogólnokształcące |
69. Julianna Wawrzyniak |
I Liceum Ogólnokształcące |
70. Paweł Rudecki |
I Liceum Ogólnokształcące |
71. Zygmunt Cupryn |
I Liceum Ogólnokształcące |
72. Ewa Wołkowska |
I Liceum Ogólnokształcące |
73. Urszula Borucińska |
V Liceum Ogólnokształcące |
74. Wioletta Syczewska |
V Liceum Ogólnokształcące |
75. Anna Gasiuk |
VI Liceum Ogólnokształcące |
76. Elżbieta Wychocka |
VI Liceum Ogólnokształcące |
77. Ewa Proch-Masłowska |
Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna |
78. Aleksandra Lachowicz |
Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna |
79. Julianna Świerczyńska |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy |
80. Joanna Wnuk-Krasieńko |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy |
81. Ilona Sondej |
Centrum Kształcenia Ustawicznego |
82. Ewa Nawrocka |
Pałac Młodzieży |
83. Joanna Dorota |
Przedszkole nr 7 |
84. Wioletta Bartoszewska |
Przedszkole nr 9 |
85. Bogumiła Wiszniewska |
Przedszkole nr 12 |
86. Irena Żurawska |
Przedszkole nr 14 |
87. Janina Smolińska-Brukało |
Przedszkole nr 20 |
88. Grażyna Barancewicz |
Przedszkole nr 23 |
89. Violetta Antkowiak |
Przedszkole nr 34 |
90. Anna Kondraszuk |
Przedszkole nr 35 |
91. Renata Sankowska |
Szkoła Podstawowa nr 3 |
92. Joanna Torbińska |
Szkoła Podstawowa nr 5 |
93. Marek Niesłuchowski |
Szkoła Podstawowa nr 6 |
94. Katarzyna Socha-Dąbrowska |
Szkoła Podstawowa nr 7 |
95. Wanda Wołontowicz |
Szkoła Podstawowa nr 9 |
96. Beata Czapla |
Szkoła Podstawowa nr 10 |
97. Karina Gajda |
Szkoła Podstawowa nr 18 |
98. Krystyna Pater |
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 |
99. Przemysław Jaśkiewicz |
Szkoła Podstawowa nr 23 |
100. Elżbieta Mielnikiewicz |
Zespół Szkół nr 8 |
101. Tomasz Lampkowski |
Zespół Szkół nr 10 |
102. Rafał Janus |
I Liceum Ogólnokształcące |
103. Renata Buss |
Centrum Kształcenia Ustawicznego |
104. Ewa Kroll |
Zespół Szkół nr 7 |