Dyżury Radnych Rady Miejskiej w radach osiedli [1]
DATA | GODZINA | RADNY/A RADY MIEJSKIEJ | RADA OSIEDLA (ADRES) |
STYCZEŃ | |||
02 stycznia | 16.00 | ANDRZEJ JAKUBOWSKI | ŚRÓDMIEŚCIE ul. Andersa 24/1 |
07 stycznia | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
07 stycznia | 16.00 | IZABELA WESOŁOWSKA | WAŃKOWICZA ul. Fałata 9 pok.2 |
13 stycznia | 16.00 | LEOPOLD OSTROWSKI | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
13 stycznia | 16.30 | DOROTA CHAŁAT | NA SKARPIE ul. Na Skarpie 17 pok.13 |
14 stycznia | 17.30 | RYSZARD TARNOWSKI | NOWOBRAMSKIE ul. Dworcowa 10/6 |
16 stycznia | 16.00 | RYSZARD TARNOWSKI | LECHITÓW ul. Łużycka 30 |
LUTY | |||
03 lutego | 16.00 | DOROTA CHAŁAT | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
04 lutego | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
04 lutego | 16.00 | MARIUSZ NASTAROWSKI | WAŃKOWICZA ul. Fałata 9 pok.2 |
06 lutego | 16.00 | ANNA MĘTLEWICZ | ŚRÓDMIEŚCIE ul. Andersa 24/1 |
10 lutego | 16.30 | LEOPOLD OSTROWSKI | NA SKARPIE ul. Na Skarpie 17 pok.13 |
11 lutego | 17.30 | IZABELA WESOŁOWSKA | NOWOBRAMSKIE ul. Dworcowa 10/6 |
20 lutego | 16.00 | MARCIN WASZKIEWICZ | LECHITÓW ul. Łużycka 30 |
25 lutego | 18.00 | REINHOLZ MAREK | ROKOSOWO ul. Ruszczyca 14 |
MARZEC | |||
02 marca | 16.00 | LEOPOLD OSTROWSKI | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
03 marca | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
03 marca | 16.00 | BOŻENA KACZMAREK | WAŃKOWICZA ul. Fałata 9 pok.2 |
05 marca | 16.00 | IZABELA WESOŁOWSKA | ŚRÓDMIEŚCIE ul. Andersa 24/1 |
09 marca | 16.30 | BŁAŻEJ PAPIERNIK | NA SKARPIE ul. Na Skarpie 17 pok.13 |
19 marca | 16.00 | IZABELA WESOŁOWSKA | LECHITÓW ul. Łużycka 30 |
24 marca | 18.00 | BOŻENA KACZMAREK | ROKOSOWO ul. Ruszczyca 14 |
KWIECIEŃ | |||
01 kwietnia | 16.00 | DOROTA CHAŁAT | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
02 kwietnia | 16.00 | RYSZARD TARNOWSKI | ŚRÓDMIEŚCIE ul. Andersa 24/1 |
07 kwietnia | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
07 kwietnia | 16.00 | KATARZYNA CZARKOWSKA | WAŃKOWICZA ul. Fałata 9 pok.2 |
16 kwietnia | 16.00 | ANNA MĘTLEWICZ | LECHITÓW ul. Łużycka 30 |
20 kwietnia | 16.30 | DOROTA CHAŁAT | NA SKARPIE ul. Na Skarpie 17 pok.13 |
28 kwietnia | 18.00 | TOMASZ BERNACKI | ROKOSOWO ul. Ruszczyca 14 |
MAJ | |||
04 maja | 16.00 | BŁAŻEJ PAPIERNIK | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
05 maja | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
05 maja | 16.00 | LEOPOLD OSTROWSKI | WAŃKOWICZA ul. Fałata 9 pok.2 |
07 maja | 16.00 | KRYSTYNA KOŚCIŃSKA | ŚRÓDMIEŚCIE ul. Andersa 24/1 |
11 maja | 16.30 | LEOPOLD OSTROWSKI | NA SKARPIE ul. Na Skarpie 17 pok.13 |
12 maja | 17.30 |
ŻANETA KWAPISZ, RYSZARD TARNOWSKI |
NOWOBRAMSKIE ul. Dworcowa 10/6 |
21 maja | 16.00 | RYSZARD TARNOWSKI | LECHITÓW ul. Łużycka 30 |
26 maja | 18.00 | SEBASTIAN TAŁAJ | ROKOSOWO ul. Ruszczyca 14 |
CZERWIEC | |||
01 czerwca | 16.00 | LEOPOLD OSTROWSKI | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
02 czerwca | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
02 czerwca | 16.00 | BŁAŻEJ PAPIERNIK | WAŃKOWICZA ul. Fałata 9 pok.2 |
04 czerwca | 16.00 | BARBARA GRYGORCEWICZ | ŚRÓDMIEŚCIE ul. Andersa 24/1 |
15 czerwca | 16.30 | BŁAŻEJ PAPIERNIK | NA SKARPIE ul. Na Skarpie 17 pok.13 |
18 czerwca | 16.00 | IZABELA WESOŁOWSKA | LECHITÓW ul. Łużycka 30 |
23 czerwca | 18.00 | IZABELA WESOŁOWSKA | ROKOSOWO ul. Ruszczyca 14 |
LIPIEC | |||
06 lipca | 16.00 | LEOPOLD OSTROWSKI BŁAŻEJ PAPIERNIK | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
07 lipca | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
SIERPIEŃ | |||
04 sierpnia | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
23 sierpnia | 16.00 |
LEOPOLD OSTROWSKI BŁAŻEJ PAPIERNIK |
MORSKIE ul. Spokojna 48 |
WRZESIEŃ | |||
01 września | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
01 września | 16.00 | KRYSTYNA KOŚCIŃSKA | WAŃKOWICZA ul. Fałata 9 pok.2 |
03 września | 16.00 | JAKUB KOWALIK | ŚRÓDMIEŚCIE ul. Andersa 24/1 |
07 września | 16.00 | LEOPOLD OSTROWSKI | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
14 września | 16.30 | DOROTA CHAŁAT | NA SKARPIE ul. Na Skarpie 17 pok.13 |
17 września | 16.00 | ANNA MĘTLEWICZ | LECHITÓW ul. Łużycka 30 |
29 września | 18.00 | TOMASZ BERNACKI | ROKOSOWO ul. Ruszczyca 14 |
PAŹDZIERNIK | |||
05 października | 16.00 | DOROTA CHAŁAT | MORSKIE ul. Spokojna 48 |
06 października | 16.00 | MAREK REINHOLZ | ŚNIADECKICH ul. Jna Pawła II 4a |
06 października | 16.00 | JAKUB KOWALIK | WAŃKOWICZA ul. Fałata 9 pok.2 |
12 października | 16.30 |
LEOPOLD OSTROWSKI, BŁAŻEJ PAPIERNIK |
NA SKARPIE ul. Na Skarpie 17 pok.13 |
15 października | 16.00 | MARCIN WASZKIEWICZ | LECHITÓW ul. Łużycka 30 |
Dyżury Radnych w Koszalińskim Centrum Praw Kobiet [1]
Dyżury radnej Doroty Chałat oraz radnej Katarzyny Czarkowskiej odbywaja się w każdy wtorek w Koszalińskim Centrum Praw Kobiet w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego 6/2 w godzinach od 16:00 do 17:00