Serwis Urzędu Miejskiego w Koszalinie
Published on Serwis Urzędu Miejskiego w Koszalinie (https://koszalin.pl)

Home > News list > Tragedia przy ul. Piłsudskiego

Tragedia przy ul. Piłsudskiego

Tragedia przy ul. Piłsudskiego [1]

Dzisiaj około godz. 17.00 przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie doszło do pożaru pomieszczeń escape roomu. Po ugaszeniu ognia przez Straż Pożarną znaleziono pięć ciał młodych osób. Z naszych informacji wynika, że szóstą poszkodowaną osobą jest młody mężczyzna, który przebywa w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie.

Policjanci na miejscu wykonują czynności pod nadzorem prokuratury, ustalają tożsamość ofiar oraz ustalają przyczyny tragedii,

Po godz. 19.00 odbyło się posiedzenie Sztabu Kryzysowego pod kierownictwem Prezydenta Koszalina. Wszystkie służby zostały postawione w stan gotowości. Zapewniono wsparcie psychologiczne i psychiatryczne wszystkim osobom potrzebującym.

W związku z tragedią w niedzielę na terenie Koszalina Prezydent Miasta ogłasza żałobę.

Łączymy się w bólu z najbliższymi ofiar.

W związku z tragedią, JE ks, Edward Dajczak, biskup koszalińsko-kołobrzeski podjął decyzję o odwołaniu Orszaku Trzech Króli w Koszalinie.

Jutro, 6 stycznia o godz. 17.00 na miejscu tragedii przy ul. Piłsudskiego celebrowane będzie krótkie nabożeństwo w intencji ofiar, które zginęły w pożarze escape roomu.

  • More news [2]
  • Archive [3]

Source URL: https://koszalin.pl/en/node/5844

Links
[1] https://koszalin.pl/sites/default/files/field/image/kir_0.jpg
[2] https://koszalin.pl/en/aktualnosci
[3] https://koszalin.pl/en/archiwum